دانلود تحقیق درمورد توسعه منابع انسانی با رویکرد مدیریت دانش

دسته بندي : عمومی » گوناگون

با دانلود تحقیق در مورد توسعه منابع انسانی با رویکرد مدیریت دانش در خدمت شما عزیزان هستیم.این تحقیق توسعه منابع انسانی با رویکرد مدیریت دانش را با فرمت word و قابل ویرایش و با قیمت بسیار مناسب برای شما قرار دادیم.جهت دانلود تحقیق توسعه منابع انسانی با رویکرد مدیریت دانش ادامه مطالب را بخوانید.

نام فایل:تحقیق در مورد توسعه منابع انسانی با رویکرد مدیریت دانش

فرمت فایل:word و قابل ویرایش

تعداد صفحات فایل:17 صفحه

قسمتی از فایل:

در دهه هاي اخير، موسسات، شاهد تغييرات اساسي در زمينه هاي ساختار، كاركرد و سبكهاي مديريتي خويش بوده اند . اغلب سازمانهاي امروزي دريافته اند كه مزيت رقابتي از دانش، توانايي و ارتباطاتي كه بوسيله كاركنان ايجاد مي شود، بدست مي آيد . در اين راستا واژه هاي مديريت استراتژيك منابع انساني و مديريت دانش مورد توجه مديران قرار گرفته است . موسسات كنوني ، اهميت بيشتري جهت درك،انطباق پذيري و مديريت تغييرات محيط پيرامون قائل شده و در كسب و بكارگيري دانش و اطلاعات روزآمد بمنظور بهبود عمليات و ارائه خدمات و محصولات مطلوب بهتر پيشي گرفته اند.

امروزه در عرصه كسب و كار به وفور شاهد تاكيد بر نقش دانش به عنو ان يك منبع حياتي براي حفظ رقابت پذيري و سودآوري و همچنين كاركنان به عنوان مالكان اصلي دانش مي باشيم . در واقع مزيت رقابتي در شركتهايي ايجاد مي شود كه سريعتر ي یاد بگيرند و آموخته هاي خود را موثر تر از رقبا بكارببرند.

مديريت دانش در عصر جديد تحولات شگرفي را در مباحث مديريتي ايجاد كرده است . با توجه به اينكه مديريت دانش، تنها به دانش كد شده و مستند شده اكتفا نمي كند، بسياري از سازمانها وشركتهاي جهان با تكيه بر دانش ضمني و آشكار خود، در صدد ارتقاء جايگاه رقابتي و افزايش اثربخشي و بهره وري خود هستند. جهت نيل به اين اهداف، مديران به دنبال تصرف دانش، خرد و تجربيات با ارزش افزوده كاركنان و نيز پياده سازي، بازيابي و نگهداري دا نش به عنوان داراييهاي سازمان كه امروزه نقش اصلي را در رشد وتوسعه كشورهاي جهان چه توسعه يافته و چه در حال توسعه بازي مي كند، مي باشند .
دسته بندی: عمومی » گوناگون

تعداد مشاهده: 30 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.doc

حجم فایل:90 کیلوبایت

 قیمت: 7,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی: